1–4 klasių mokinių pamokų tvarkaraščiai 2020-2021 m.m.

 

T. Kolenda 4c

Kab. Nr. 101

Z. Survilo 3a

Kab. Nr. 204

B. Bolondz 3b

Kab. Nr. 205

L. Godvod 1b

Kab. Nr. 206

R. Jablonska 4a

Kab. Nr. 207

V. Černigovska 2c

Kab. Nr. 208

Pirmadienis

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Pasaulio pažinimas

5. Anglų k.

6. Dailė ir technologijos

 

1. Lietuvių kalba

2. Anglų kalba

3. Fizinis ugd. (M.s.)

4. Lenkų kalba

5. Dailė ir technologijos

6. Dailė ir technologijos

 

1. Anglų kalba

2. Matematika

3. Lietuvių kalba

4. Lenkų kalba

5. Dailė ir technologijos

6. Dailė ir technologijos

1. Matematika

2. Lietuvių kalba

3. Lenkų kalba

4. Lenkų kalba

5. *NU

6. Muzika

 

1. Fizinis ugd. (M.s.)

2. Lietuvių kalba

3. Matematika

4. Anglų kalba

5. Lenkų kalba

6. Muzika

 

1. Lietuvių kalba

2. Matematika

3. Anglų kalba

4. Lenkų kalba

5. Muzika

6. *NU

 

Antradienis

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Šokis (Aktų salė)

4. Muzika

5. Lietuvių kalba

 

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Tikyba

4. Pasaulio pažinimas

5. Muzika

6. Lietuvių kalba

 

1. Lietuvių kalba

2. Lietuvių kalba

3. Matematika

4. Lenkų kalba

5. Fizinis ugd. (M.s.)

6. Pasaulio pažinimas

 

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Matematika

4. Lietuvių kalba

5. Pasaulio pažinimas

6. Fizinis ugd. (M.s.)

 

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Pasaulio pažinimas

5. Lietuvių kalba

6. Lietuvių kalba

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba

4. Dailė ir technologijos

5. Fizinis ugd. (bas.)

6. Fizinis ugd. (bas.)

 

Trečiadienis

1. Lietuvių kalba

2. Lietuvių kalba

3. Matematika

4. Fizinis ugd. (M.s.)

5. Lenkų kalba

6. Pasaulio pažinimas

1. Lietuvių kalba209

2. Lietuvių kalba209

3. Matematika

4. Lenkų kalba

5. Lenkų kalba

6. Fizinis ugd. (M.s.)

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Tikyba

5. Lietuvių kalba207

6. Muzika

1. Matematika

2. Šokis (M.s.)

3. Tikyba

4. Lenkų kalba

5. *NU

6. Muzika

1. Matematika

2. Tikyba

3. Lenkų kalba

4. Lenkų kalba

5. Fizinis ugd. (M.s.)

6. Muzika

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba209

4. Matematika

5. Anglų kalba(12.15-13.00) 209

6. *NU

 

Ketvirtadienis

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Anglų kalba

4. Fizinis ugd. (M.s.)

5. Tikyba

6. Lietuvių kalba

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Matematika

4. Lietuvių kalba207

5. Anglų kalba

 

1. Matematika

2. Lietuvių kalba209

3. Lenkų kalba

4. Anglų kalba

5. Šokis (Aktų salė)

 

1. Lietuvių kalba209

2. Matematika

3. Lenkų kalba

4. Dailė ir technologijos

5. Dailė ir technologijos

 

1. Matematika

2. Anglų kalba

3. Lietuvių kalba

4. Šokis (Aktų salė)

5. Lenkų kalba

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Lietuvių kalba209

5. Lietuvių kalba209

6. Tikyba

 

Penktadienis

1. Matematika

2. Lietuvių kalba

3. Lenkų kalba

4. Lenkų kalba

5. Muzika

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Šokis (Aktų salė)

4. Pasaulio pažinimas

5. Muzika

 



1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Fizinis ugd. (M.s.)

5. Muzika

 

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba209

4. Pasaulio pažinimas

5. Fizinis ugd. (M.s.)

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Dailė ir technologijos

5. Lietuvių kalba

 


1. Pasaulio pažinimas

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Šokis (Aktų salė)

5. Dailė ir technologijos

6. Muzika

 

 

 

L. Bliuj 4b

Kab. Nr. 102

V. Skirtun 2a

Kab. Nr. 105

K. Gailevič 3c

Kab. Nr. 106

Ž. Tomaševič 2b

Kab. Nr. 107

A. Lakštauskienė 1c                 
Kab. Nr. 108            

K. Chvoinicka 1a

Kab. Nr. 109

 

Pirmadienis

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Matematika

4. Lietuvių kalba

5. Fizinis ugd. (M.s.)

6. Muzika

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Šokis (Aktų salė)

4. Lietuvių kalba103

5. Lietuvių kalba103

 6. *NU

1. Matematika

2. Fizinis ugd. (M.s.)

3. Lenkų kalba

4. Lenkų kalba

5. Lietuvių kalba

6. Muzika

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba103

4. Pasaulio pažinimas

5. Muzika

6. *NU

1. Matematika

2. Lietuvių kalba103

3. Lenkų kalba

4. Pasaulio  pažinimas

5. *NU

6. Muzika

1. Šokis.(Aktų .s.)

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Matematika

5. *NU

6. Muzika

 

Antradienis

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lenkų kalba

4. Tikyba

5. Pasaulio pažinimas

 

 

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Matematika

4. Pasaulio pažinimas

5. Dailė ir technologijos

6. Dailė ir technologijos

1. Matematika

2. Lietuvių kalba

3. Lenkų kalba

4. Šokis (Aktų salė)

5. Dailė ir technologijos

6. Dailė ir technologijos

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Matematika

4. Lietuvių kalba106

5. Tikyba

6. Šokis (Aktų salė)

1. Lietuvių kalba103

2. Matematika

3. Fizinis ugd. (M.s.)

4. Lenkų kalba

5. Lenkų kalba

6. Tikyba/etika102

1. Matematika

2. Tikyba

3. Lietuvių kalba108

4. Lenkų kalba

5. Dailė ir technologijos

6. Dailė ir technologijos

 

 

Trečiadienis

1. Lietuvių kalba

2. Lietuvių kalba

3. Matematika

4. Anglų kalba

5. Lenkų kalba

6. Dailė ir technologijos

 

1. Matematika

2. Anglų kalba103

3. Lenkų kalba

4. Lietuvių kalba106

5. Tikyba

6.  *NU

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Anglų kalba

4. Fizinis ugd. (M.s.)

5. Pasaulio pažinimas

6. Muzika

1. Anglų kalba103

2. Matematika

3. Lenkų kalba

4. Lietuvių kalba103

5. Lietuvių kalba103

6. *NU

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Fizinis ugd. (M.s.)

4. Pasaulio pažinimas

5. *NU

6. Muzika

 

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba108

4. Matematika

5. *NU

6. Muzika

 

 

Ketvirtadienis

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Šokis (Aktų salė)

4. Pasaulio pažinimas

5. Muzika

6. Lietuvių kalba

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba103

4. Lenkų kalba

5. Muzika

6. Anglų kalba209

1. Matematika

2. Lietuvių kalba

3. Lenkų kalba

4. Tikyba

5. Lenkų  kalba

 

1. Lietuvių kalba103

2. Matematika

3. Lenkų kalba

4. Fizinis ugd. (bas.)

5. Fizinis ugd. (bas.)

6. Dailė ir technologijos

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba109

4. Matematika

5. Šokis (M. s.)

 

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Fizinis ugd. (M.s.)

4. Pasaulio pažinimas

5. Lietuvių kalba108

 

Penktadienis

1. Matematika

2. Fizinis ugd. (M.s.)

3. Anglų kalba

4. Lietuvių kalba

5. Lenkų kalba

 

1. Lietuvių kalba103

2. Lenkų kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Fizinis ugd. (bas.)

5. Fizinis ugd. (bas.)

6. Muzika

1. Lietuvių kalba

2. Lietuvių kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Anglų kalba

5. Lenkų kalba

 

 

1. Lenkų kalba

2. Lenkų kalba

3. Pasaulio pažinimas

4. Dailė ir technologijos

5. Anglų k. (12.15–13.00) 103

6. Muzika

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Lietuvių kalba109

4. Dailė ir technologijos

5. Dailė ir technologijos

1. Matematika

2. Lenkų kalba

3. Fizinis ugd. (M.s.)

4. Lietuvių kalba103

5. Muzika

 

Atnaujinta: 2021-03-01