2020-2021 m. m. nuotolinės konsultacijos 5-12 klasių mokiniams

Nr.

Mokytojo pavardė, vardas

 

Dalykas

 

Klasės

Savaitės diena ir laikas

1

Aleksandrovič Lilija

lietuvių kalba

5

pirmadienis,

7 pamoka

2

Barkovska Teresa

rusų kalba

III-IV

trečiadienis,

8 pamoka

3

Buinovska Violeta

anglų kalba

7

pirmadienis,

8 pamoka

 

4

Česonienė Marija

 

lietuvių kalba ir literatūra

I/III

(kas 2-savaitę)

pirmadienis,

8 pamoka

6c/8c

(kas 2-savaitę)

ketvirtadienis,

8 pamoka

5

Dainovič Barbara

lenkų kalba ir literatūra

II

pirmadienis,

8 pamoka

6

Gaverska-Žvirblis Veslava

lenkų kalba ir literatūra

II, IV

antradienis,

8 pamoka

7

Golubovska Ivona

geografija

6-7, I-IV

trečiadienis,

9 pamoka

 

8

Jančevska Ivona

 

matematika

5-6

pirmadienis,

8 pamoka

8-I

trečiadienis,

8 pamoka

 

9

Jurgelienė Ina

 

lietuvių kalba ir literatūra

IV

antradienis,

6 pamoka

5

ketvirtadienis,

7 pamoka

 

10

Korkus Danuta

 

lenkų kalba ir literatūra

I, III

trečiadienis,

8 pamoka

5, 7

ketvirtadienis,

8 pamoka

 

11

Kozak Jolanta

 

matematika

IV

trečiadienis,

6/7 pamoka

I-III

penktadienis

7 pamoka

 

12

Kozlovskaja Natalija

 

lietuvių kalba ir literatūra

6

pirmadienis

6 pamoka

5, 7

trečiadienis

7 pamoka

13

Kulik Helena

rusų kalba

I-II

trečiadienis,

8 pamoka

14

Lovčik Viktor

istorija

7-8

trečiadienis,

7.15-7.55

 

15

Michnevič Teresa

 

matematika

8

trečiadienis,

7.15-7.55

III-IV

penktadienis,

7.15-7.55

16

Minovič Liucija

lenkų kalba ir literatūra

I-IV

antradienis

8 pamoka

 

17

Narkevič Marija

 

istorija

IV

antradienis,

7.15-7.55

III

ketvirtadienis,

7.15-7.55

18

Navelskienė Vida

lietuvių kalba ir literatūra

5

Trečiadienis,

7 pamoka

 

19

Novogrodska Anželika

 

biologija

IV

trečiadienis,

9 pamoka

I-III

antradienis

8 pamoka

20

Novogrodski Sviatoslav

fizika

III-IV

antradienis,

17.00-18.00

 

21

Novoselska Jolanta

 

 

anglų kalba

III

trečiadienis,

8 pamoka

IV

ketvirtadienis,

8 pamoka

 

22

Pažusinskienė Helena

 

chemija

III-IV

penktadienis

8 pamoka

8-II

trečiadienis,

8 pamoka

 

23

Piotrovska Kristina

 

matematika

6a/6c

antradienis,

15.00-15.45

IV

trečiadienis

 15.00-15.45

24

Staikūnienė Ina

lietuvių kalba ir literatūra

8, I

antradienis,

18.00

25

Šliachtovič Ana

anglų kalba

5-6 / 8-9

pirmadienis,

7.15-7.55

 

26

Taraškevič Marina

 

istorija

IV

antradienis,

7.15-7.55

II-III-IV

ketvirtadienis

7.15-7.55

27

Untanienė Halina

rusų kalba

6-8 / I-III

pirmadienis,

8 pamoka

28

Vartač Vartecka Miroslava

anglų kalba

IV

antradienis,

18.00-18.45

 

 

 

29

Volkonovski Jaroslav

 

 

fizika

7-8

pirmadienis,

7.15-7.55

I

antradienis,

7.15-7.55

II

ketvirtadienis,

7.15-7.55

 

30

Zabulienė Ernesta

 

lietuvių kalba ir literatūra

6-7

antradienis

8 pamoka

I-II

trečiadienis

8 pamoka

31

Zadarackienė Leonarda

vokiečių kalba

6-8

trečiadienis,

17.00-17.45

32

Zapolskaja Mažena

lietuvių kalba ir literatūra

I

 

antradienis,

8 pamoka

33

Žurovič Svetlana

anglų kalba

I-II

pirmadienis

17.00-17.45

 

 

Atnaujinta: 2021-03-14
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30