2021-2022 m. m. pasiekimai

Pasiekimai 2021-2022 mokslo metais

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: Marią Roščinską, Izabelą-Paulą Veiknytę, Dominiką Tomaševič, Kamilį Grigorovič, Sebastianą Kapitulą, Mają Majauskaitę, gavusius 2022 metų Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo Auksinės kengūros diplomus (Anglų kalba). Sidabrinės kengūros diplomą gavo Milaną Trofimovą, Oranžinės kengūros diplomus gavo mokiniai: Kamila Zamara, Olgerd Buinovski, Viktorija Briling.Sveikiname Patriciją Rinkevičiūtę (IIIa klasė), laimėjusią I vietą ir Tomašą Mincevičių (IIIa klasė), gavusį diplomą su pagyrimu  Lietuvos mokinių 33-iojoje lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje.  Sveikiname olimpiadai mokinius rengusią lenkų kalbos vyresniąją mokytoją Veslavą Gaverską-Žvirblis.


Sveikiname IIb klasės mokinę Laurą Boreiko, laimėjusią III vietą Lietuvos mokinių 29-ojoje mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje. Sveikiname olimpiadai mokinę rengusią rusų kalbos mokytoją metodininkę Heleną Kulik.


Sveikiname Kamilę Jakūbėnaitę (IIIc klasė), laimėjusią II vietą XXIII-ame Vaikų ir jaunimo lenkiškos dainos festivalyje „Wilno-2022“. Sveikiname festivaliui mokinę rengusią muzikos vyresniąją mokytoją Jolantą Dekevičienę.


Sveikiname Viktorią Briling (kl. 3a), užėmusią II vietą ir Agatą Visznievską (kl. 8c), užėmusią III vietą VI tarptautiniame kalbos-dailės konkurse „My Town“  Lubline. Pasiruošti konkursui mokinėms padėjo dailės mokytoja Jolanta Snežko ir anglų kalbs mokytoja Violeta Buinovska.Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: Kamilį Grigorovič (4 klasė), užėmusį I vietą konkurse, Robertą Perepečo (IVb klasė), Kacperą Songin (IVb klasė), Kamilį Lajevskį (II klasė), patekusius į Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ TOP-50.Sveikiname IIIa klasės mokinį Danielį Aleksą Marcinkevič, laimėjusį II vietą  Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono lenkų dėstomąja kalba mokyklų X-XII klasių mokinių IT konkurse. Mokinį sudalyvauti konkurse paragino informacinių technologijų vyresnysis mokytojas Pavelas Mechovičius.


Sveikiname IIIc klasės mokinę Evą Lučun, tapusią VI tarptautinio dailės konkurso „Z MOICH STRON. ZWYCZAJE” nugalėtoja (16-19 metų mokinių grupėje). Pasiruošti konkursui mokinei padėjo dailės mokytoja Jolanta Snežko.


Sveikiname IIb klasės mokinę Laurą Boreiko, laimėjusią II vietą respublikiniame integruotame biologijos-chemijos-fizikos konkurse 8 ir 10 klasių mokiniams „Biochomik +F“. Pasiruošti konkursui mokinei padėjo chemijos vyresnioji mokytoja Helena Pažusinskienė, biologijos mokytoja metodininkė Anželika Novogrodska ir fizikos vyresnysis mokytojas Jaroslav Volkonovski.


Sveikiname 7c klasės mokinius Lukašą Anuškevič ir Damianą Šidlovskį, užėmusius inkilų konkurse „Vilnius - paukščių namai” III vietą. Mokinius konkursui parengė technologijų mokytojas metodininkas  V. Oleškevič.


Sveikiname Emilią Liutkevič (8c klasė), laimėjusią III vietą 2022 metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilniaus miesto etape. Sveikiname olimpiadai mokinę rengusią technologijų mokytoją Anną Rynkevič.


Sveikiname 3c klasės mokinę Dominiką Žukovską ir 4b klasės mokinį Kamilį Grygorovič, laimėjusius II vietas Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lenkų kalbos olimpiadoje. Olimpiadai mokinius ruošė pradinio ugdymo mokytojos: Veslava Černigovska ir Beata Bolondz.


Sveikiname 11a klasės mokinę Patriciją Rinkevičiūtę, laimėjusią II vietą konkurso „Polska w mojej pamięci” II etape. Konkurse dalyvauti mokinę paragino lenkų kalbos vyresniąją mokytoją Veslavą Žvirblis-Gaverską.


Sveikiname Justyną Gaidį (7a), laimėjusį bronzos medalį KINGS LYGA matematikos konkurse.


Sveikiname 5a klasės mokinę Emilią Ravluškevič ir IIIa klasės mokinę Stelą Malyško, gavusias diplomus su pagyrimu ir Izabelą Paulą Veiknytę, gavusią specialų prizą 2-ame Pšemyslavo Pozlevičiaus raiškiojo skaitymo konkurse. Konkurso organizatorius – fondas „Svetimoje žemėje“. Sveikiname konkursui moksleives rengusią lenkų kalbos vyresniąją mokytoją Veslavą Žvirblis-Gaverską.


Sveikiname IIb klasės mokinę Evą Ravluševič, tapusią „Wicemistrz Ortografii“ XVII  konkurse „Mistrz ortografii“. Sveikiname konkursui moksleivę rengusią lenkų kalbos mokytoją metodininkę Liuciją Minovič.


Sveikiname 5a klasės mokinę Eriką Kačkanaitę, laimėjusią I vietą ir 4a klasės mokinę Malgožatą Naimovič, laimėjusią III vietą Vilniaus miesto mokyklų mokinių skrajučių konkurse „Gyvenkime saugiai“.  Konkursui mokines ruošė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Zofija Survilo ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Halina Stankevič.Sveikiname mokines: Darją Šiškiną  (Ia klasė), laimėjusią II vietą, Emiliją Rusecką (Ib klasė) –  III vietą, Eveliną Romeiko (8b klasė) gavusią padėką, 2022 metų Vilniaus m. rusų (užsienio) kalbos 5-9 klasių mokinių olimpiadoje. Sveikiname rusų kalbos mokytojas metodininkes: Haliną Untanienę, Heleną Kulik ir Teresą Barkovską  rengusias mokines olimpiadai.Mūsų gimnazijos 52 mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olimpis 2021 – Rudens sesija“ ir gavo 11 medalių, 78 diplomus ir 33 padėkas.


Sveikiname mokinius: Nataliją Januškevič (IIc), pasiekusią I žinių lygmenį anglų kalbos olimpiadoje,  Edvardą Gerasimovič (6b), pasiekusį II žinių lygmenį anglų kalbos olimpiadoje ir II vietą matematikos olimpiadoje, Justyną Gaidį (7a), pasiekusį I žinių lygmenį matematikos olimpiados KINGS finale.
Sveikiname Eveliną Jankovską (7a klasė),  užėmusią III-ąją vietą respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Konkurse dalyvauti mokinę paragino IT mokytoja Halina Stankevič.


Sveikiname 3c klasės mokinę Dominiką Žukovską, tapusią Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkurso „Atrask rašto paslaptį“ II etapo laureate. Konkursui mokinę ruošė pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Veslava Černigovska.


Mūsų gimnazija gavo padėką už dalyvavimą akcijoje „Razem na Święta”. Akcijos organizatorius – Lenkų švietimo užsienyje plėtros centras.


Sveikiname 5a klasės mokinę Kamilą Turlinską tapusią konkurso  „Ludzie i technologie. Świat według Stanisława Lema“ laureate. Konkursui mokinę ruošė mokytojos: Marta Turlinska ir Veslava Gaverska Žvirblis.


Mūsų gimnazija gavo V tarptautinėje Lenkijos istorijos nuotolinėje olimpiadoje „Nepriklausomybės kelyje“ titulą „Olimpijczyk“. IIa klasės mokinė Kamila Pavlova tapo šios olimpiados laureate. Olimpiadai mokinius ruošė istorijos mokytoja metodininkė Marina Taraškevič.


Mūsų gimnazija gavo XXVII konkurse „Geriausia mokykla – geriausias mokytojas“ apdovanojimą už gerus mokinių egzaminų 2020-2021 m.m. rezultatus. Konkursą organizuoja Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugija „Macierz Szkolna". Apdovanojimus gavo mūsų gimnazijos mokytojos: Ina Jurgelienė, Teresa Barkovska, Miroslava Vartač Vartecka, Anželika Novogrodska, Liucija Minovič.


Mūsų gimnazija gavo padėką už Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo organizavimą savo bendruomenėje.


Mūsų gimnazija aktyviai dalyvavo Lenkijos Edukacijos ir mokslo ministerijos organizuotoje akcijoje „Szkoła do hymnu”, už ką gavo padėkos raštą.


Sveikiname mokines: Stelą Malyško (IIIa kl.), Eveliną Romeiko (8b kl.), Emiliją Ravluškevič (5a kl.), Oliviją Svoinialo (1a kl.) ir Karoliną Pačkovskają (1b kl.) tapusias XXX raiškiojo skaitymo konkurso „KRESY 2021“ miesto etapo laureatėmis. Sveikiname konkursui moksleives rengusias lenkų kalbos ir pradinio ugdymo mokytojas: Veslavą Gaverską Žvirblis, Luciją Minovič, Renatą Jablonską, Liliją Bliuj.

Atnaujinta: 2024-04-02
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.55 - 10.40
 • 4. 10.50 - 11.35
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.05 - 13.50
 • 7. 14.00 - 14.45
 • 8. 14.50 - 15.35
Wileńszczyzna – Ukrainie