Mokytojai

Mokytojai 2020-2021 m. m.

Pavardė, vardas Išsilavinimas Specialybė Dėstomas dalykas Kvalifikacija Pareigos
Aleksandrovič Lilija aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja 5a kl. vadovė
Barkovska Teresa aukštasis rusų kalba ir literatūra rusų kalba ir literatūra metodininkė IIIa kl. vadovė
Berdešiūtė-Starynina Gražina aukštasis lenkų kalba ir literatūra, biologija lenkų kalba ir literatūra,
biologija
metodininkė
vyr. mokytoja
5b kl. vadovė
Biekšienė Agata aukštasis pradinis ugdymas priešmokyklinis ugdymas mokytoja  
Bliuj Lilija aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 4b kl. vadovė
Bolondz Beata aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 3b kl. vadovė
Buinovska Violeta aukštasis anglų kalba anglų kalba vyr. mokytoja  
Bužinskij Raimund aukštasis muzika - mokytojas muzikos būrelio vadovas
Chaleckaja Lucija aukštasis psichologija psichologija magistras psichologas
Chvoinicka Kristina aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 1a kl. vadovė
Černigovska Veslava aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas metodininkė 2c kl. vadovė
Česonienė Marija aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra metodininkė  
Dainovič Barbara aukštasis lenkų kalba ir literatūra, istorija lenkų kalba ir literatūra metodininkė  6b kl. vadovė
 
Dekevičienė Jolanta aukštasis muzika muzika vyr. mokytoja 6c kl. vadovė, metod. grupės vadovė
Dzisevič Mažena aukštasis matematika matematika mokytoja  
Dmuchovski Miroslav nebaigtas aukštasis lenkų kalba ir literatūra - - muzikos būrelio vadovas
Dubinskienė Romualda aukštasis kūno kultūra kūno kultūra metodininkė  
Gailevič Kristina aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 3c kl. vadovė
Gaverska-Žvirblis Veslava aukštasis lenkų kalba ir literatūra, technologijos lenkų kalba ir literatūra, technologijos vyr. mokytoja IVa kl. vadovė
Geben Ivona aukštasis teologija tikyba, etika metodininkė  
Godvod Liucija aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas metodininkė 1b kl. vadovė
Golubovska Ivona aukštasis geografija geografija metodininkė  
Gurnevič Helena aukštasis pradinis ugdymas priešmokyklinis ugdymas vyr. mokytoja  
Yarotskaja Zhana aukštasis tikyba tikyba, etika mokytoja  
Ivinski Eduard aukštasis anglų kalba anglų kalba vyr.mokytojas  
Jablonska Renata aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 4a kl. vadovė
Janč Regina aukštasis lietuvių kalba priešmokyklinis ugdymas vyr. mokytoja  
Jančevska Ivona aukštasis

informatika ir matematika

informacinės technologijos,
matematika
vyr. mokytoja
vyr. mokytoja

 
Jurgelienė Ina aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja  
Klimantavičienė Alia aukštesnysis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja  
Kolenda Teresa aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas metodininkė 4c kl. vadovė
Korkus Danuta aukštasis lenkų kalba ir literatūra, istorija lenkų kalba ir literatūra ekspertė IIIb kl. vadovė, metod. grupės vadovė
Kozak Jolanta aukštasis matematika matematika metodininkė  
Kozlovskaja Natalija aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra metodininkė 6a kl. vadovė
Kulik Helena aukštasis rusų kalba ir literatūra rusų kalba ir literatūra metodininkė 7c kl. vadovė
Labul Janina aukštasis muzika muzika ekspertė ansamblio „Wilenka“ vadovė
Juzokienė Renata aukštasis muzika muzika mokytoja 7a kl. vadovė
Lakštauskienė Alina aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 1c kl. vadovė
Levicka Regina aukštasis lenkų kalba ir literatūra lenkų kalba ir literatūra metodininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Levkevič Beata aukštasis lietuvių kalba lietuvių kalba vyr. mokytoja  
Lovčik Viktor aukštasis istorija istorija, ekonomika metodininkas  
Magalinskaja Viktorija aukštasis kūno kultūra kūno kultūra vyr. mokytoja metod. grupės vadovė
Marcinkevič Helena aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas metodininkė l. e. direktoriaus pareigas
Mechovičius Pavel aukštasis informatika inform. technologijos mokytojas  
Michnevič Teresa aukštasis matematika matematika metodininkė 8c kl. vadovė
Mikonis Zbignev aukštasis kūno kultūra kūno kultūra metodininkas  
Minovič Liucija aukštasis lenkų kalba ir literatūra biologija lenkų kalba ir literatūra
biologija
metodininkė
vyr. mokytoja
IVb kl. vadovė
 
Narkevič Marija aukštasis istorija istorija metodininkė Ib kl. vadovė
Navelskienė Vida aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja IIa kl. vadovė
Neverovska Lilija aukštasis tikyba tikyba, etika mokytoja  
Novogrodska Anželika aukštasis biologija biologija metodininkė 7b kl. vadovė
Novogrodski Sviatoslav aukštasis fizika fizika vyr. mokytojas  
Novoselska Jolanta aukštasis anglų kalba anglų kalba vyr. mokytoja metod. grupės vadovė
Olenska Marija aukštasis lenkų kalba ir literatūra mokytoja floristikos būrelio vadovė
Oleškevič Valdemar aukštasis technologijos technologijos metodininkas  
Pažusinskienė Helena aukštasis chemija chemija vyr. mokytoja  
Pesliak Alina aukštasis muzika ir ekonomika VDM pedagogė mokytoja  
Piotrovska Kristina aukštasis matematika  matematika metodininkė  
Radiun Renata aukštasis lenkų kalba ir literatūra VDM pedagogė mokytoja  
Rumianceva Natalija aukštasis anglų kalba anglų kalba vyr. mokytoja  
Rynkevič Anna aukštasis technologijos technologijos vyr. mokytoja  
Skirtun Valerija aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas metodininkė 2a kl. vadovė
Snežko Jolanta aukštasis dailė dailė mokytoja IIc kl. vadovė
Songin Renata aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja  
Sosnovska Božena aukštasis teatro meno pedagogika teatras mokytoja vaiko auginimo atostogos
Staikūnienė Ina aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra metodininkė 8a kl. vadovė, metod. grupės vadovė
Stacevičienė Marija aukštasis priešmokyklinis ugdymas priešmokyklinis ugdymas metodininkė  
Stankevič Halina aukštasis informatika inform. technologijos vyr. mokytoja 8b kl. vadovė, gimnazijos svetainės administratorė
Survilo Zofija aukštasis lenkų kalba ir literatūra, pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 3a kl. vadovė, metod. grupės vadovė
Šliachtovič Ana aukštasis anglų kalba anglų kalba vyr. mokytoja 5c kl. vadovė
Svatkovska Alina aukštasis anglų kalba anglų kalba mokytoja  
Taraškevič Marina aukštasis lenkų kalba ir literatūra, istorija istorija metodininkė  
Tomaševič Žana aukštasis pradinis ugdymas pradinis ugdymas vyr. mokytoja 2b kl. vadovė
Turlinska Marta aukštasis lenkų kalba ir informatika inform. technologijos vyr. mokytoja Ic kl. vadovė, metod. grupės vadovė
e.dienyno administratorė
Tylingo Kristina aukštasis geografija geografija vyr. mokytoja  
Untanienė Halina aukštasis lietuvių ir rusų kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra
rusų kalba ir literatūra
vyr. mokytoja
metodininkė
 
Vartač-Vartecka Miroslava aukštasis anglų kalba anglų kalba, žmogaus sauga metodininkė metod. tarybos pirmininkė
Volkonovski Jaroslav aukštasis fizika fizika vyr. mokytojas  
Zabulienė Ernesta aukštasis pradinis ugdymas, lietuvių filologija lietuvių kalba ir literatūra vyr. mokytoja IIb kl. vadovė
Zadarackienė Leonarda aukštasis vokiečių kalba vokiečių kalba vyr. mokytoja  
Zapolskaja Mažena aukštasis lietuvių kalba ir literatūra lietuvių kalba ir literatūra metodininkė Ia kl. vadovė
Zubova Renata aukštasis priešmokyklinis ugdymas priešmokyklinis ugdymas vyr. auklėtoja  
Žilinska Eva aukštasis lenkų kalba ir literatūra, istorija lenkų kalba ir literatūra, istorija vyr. mokytoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Žurovič Svetlana aukštasis anglų, vokiečių kalba anglų kalba metodininkė  

 

 

Atnaujinta: 2021-01-18
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30