Neformalus švietimas

Neformalusis ugdymas gimnazijoje 2021–2022 mokslo metais

Nr.

Neformaliojo ugdymo veiklos pavadinimas

Klasės

Mokytojas

Diena

Laikas

Vieta

Meninė veikla

Lenkų liaudies dainų ir šokių ansamblis „Wilenka“

1.

Jaunučių choras
 

0–4
 

 

 

Janina Labul

Renata Juzokienė

trečiadienis
ketvirtadienis
penktadienis

15.15–17.30
15.15–16.30
17.30–19.45

V. Sirokomlės
gimnazija
215 kab.
 

Jaunių choras

5–8

trečiadienis
ketvirtadienis
penktadienis

15.15–17.30
15.15–16.30
17.30–19.45

Mišrus choras

9–12

trečiadienis
ketvirtadienis
penktadienis
15.15–17.30
15.15–16.30
17.30–19.45

2.

Jaunučių šokiai

1–4


Aneta
Kozlovska

antradienis
ketvirtadienis

17.00–20.00

V. Sirokomlės
gimnazija
Aktų salė/
mažoji sporto
salė

Jaunimo šokiai

9–12

antradienis
ketvirtadienis
 

17.00–20.00 V. Sirokomlės
gimnazija
Aktų salė/
mažoji sporto
salė
3. Jaunių šokiai 5–8 Justina Vasiukevič ketvirtadienis
penktadienis
17.00–20.00 V. Sirokomlės
gimnazija
Aktų salė/
mažoji sporto
salė

4.

Liaudies kapela
Bendros repeticijos

5–12
1–12

Raimond Burinskij,
Miroslav
Dmuchovskij

trečiadienis
penktaadienis

17.00–20.00

V. Sirokomlės
gimnazija
Aktų salė/
mažoji sporto
salė

Tomo Petreikio šokių studija

5.

Priešmokyklinės
grupės

„Smurfai“,
„Elfai“,
„Nykštukai“

Toma Mušauskienė

pirmadienis
 

11.45–12.15
10.50–11.20
11.35–12.00

Antakalnio
pradinė mokykla

6.

1-2 klasių

1abc
2ab

Toma Mušauskienė

antradienis
penktadienis

13.25–14.00
14.15–15.00

Jono Pauliaus II
gimnazija

7.

2-4 klasių

2c
3abc
4abc

Toma Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

14.00–14.45

S. Nėries
gimnazija

Kita meninė veikla

8.

Dailės ir technologijos
būrelis „Origami
pasaulyje“

2a

Kristina Chvoinicka

penktadienis

13.25–14.10

Jono Pauliaus II
gimnazija
115 kab.

9.

Estradinio dainavimo 
būrelis „Vaivorykštė“

7–8

Jolanta
Dekevičienė

pirmadienis
ketvirtadienis

15.00–15.45

Panerių g. 26
 

10.

Dailės būrelis „Spalvų
pasaulyje“

5–7

Jolanta Snežko

pirmadienis

15.05–16.35

Panerių g. 26
220 kab.

11.

Technologijų būrelis
„Rankdarbių ir pasaulyje“

5–6

Anna Rynkevič

ketvirtadienis

14.15–15.10

Panerių g. 26
221 kab.

12.

FabLab būrelis

8–12

Valdemar Oleškevič

trečiadienis

15.05–15.50
15.55–16.40

V. Sirokomlės
 gimnazija

13.

Floristikos būrelis

1–2

Marija Olenska

ketvirtadienis

15.05–15.50
15.55–16.40

Jono Pauliaus II
gimnazija

Sportinė veikla

14.

Sporto būrelis 
„Sporto ir sveikatos
pasaulyje“

2c

Alina Laukštauskienė

penktadienis

14.00–14.45

S. Nėries
gimnazija

15.

Futbolas pradinukams

3–4

Viktorija
Magalinskaja

pirmadienis
ketvirtadienis

15.20–16.40

S. Nėries
gimnazija
16. Kvadratas 5-6 Viktorija
Magalinskaja
ketvirtadienis 15.05–16.35 Panerių g.26
315 kab.

17.

Tinklinis

III–IV

Zbignev Mikonis

pirmadienis

15.30–17.00

V. Sirokomlės
gimnazija
Stadionas

18.

Futbolas

I–IV

Romualda Dubinskienė

penktadienis

15.15–16.45

V. Sirokomlės
gimnazija
Stadionas

Kita veikla

19. Informacinių technologijų ir
matematikos būrelis
„Skaičių miestelis“
1a Renata Jablonska ketvirtadienis 13.25–14.10 Jono Pauliaus II
gimnazija
114 kab.
20. Matematikos – informatikos būrelis
„Smegenūzai“
1b Lilija Bliuj antradienis 13.25–14.10 Jono Pauliaus II
gimnazija
113 kab.
21. Skaitymo būrelis „Legendų pasaulyje“ 1c Teresa Kolenda ketvirtadienis 13.25–14.10 Jono Pauliaus II
gimnazija
114 kab.

22.

Kraštotyros būrelis „Pažink savo miestą“

2b

Lucija Godvod

antradienis

14.15–15.00

Jono Pauliaus II
gimnazija
116 kab.
23. Skaitymo būrelis „Tautosakos skrynelė“ 3a Valerija Skirtun trečiadienis 14.00–14.45 S. Nėries
gimnazija

24.

Matematikos
būrelis „Matematika kitaip“

3c

Veslava Černigovska

trečiadienis

14.00–14.45

S. Nėries
gimnazija
404 kab.

25.

Šaškių būrelis „Protinga galva“

4b

Beata Bolondz

trečiadienis 14.00–14.45 S. Nėries
gimnazija
406 kab.

26.

Informacinių technologijų
būrelis „Kompiuterinė
grafika“

5–8

Halina Stankevič

ketvirtadienis

14.15–15.40

Panerių g.26
302 kab.

 

Atnaujinta: 2021-12-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 09.00 - 09.45
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.15 - 13.00
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.15 - 15.00
  • 8. 15.15 - 16.00