Neformalus švietimas

Neformalusis ugdymas gimnazijoje 2022–2023 mokslo metais

Nr.

Neformaliojo ugdymo veiklos pavadinimas

Klasės

Mokytojas

Diena

Laikas

Vieta

Meninė veikla

Lenkų liaudies dainų ir šokių ansamblis „Wilenka“

1.

Jaunučių choras

0–4

 

 

Janina Labul

Renata Juzokienė

antradienis

12.30–13.15

Aktų salė


Aktų salė
215 kab.


215 kab.
Aktų salė

Jaunių choras

5–8

trečiadienis
penktadienis

12.30–14.20
15.15–17.30

Mišrus choras

I–IV

trečiadienis
penktadienis
15.15–16.30
17.30–19.00

2.

Jaunučių šokiai

1–4


Aneta
Kozlovska

antradienis
ketvirtadienis
penktadienis

17.00–20.00

Mažoji sporto
salė
Aktų salė

Jaunimo šokiai

I–IV

3. Jaunių šokiai 5–8 Justina Vasiukevič ketvirtadienis
penktadienis
17.00–20.00 Mažoji sporto
salė
Aktų salė

4.

Liaudies kapela
Bendros repeticijos

5–8,
I–IV

Raimond Burinskij,
Miroslav
Dmuchovskij

trečiadienis
penktadienis

17.00–20.00
16.00–18.30

316 kab.

Kita meninė veikla

5.

Dailės ir technologijos
būrelis „Origami
pasaulyje“

3a

Kristina Chvoinicka

ketvirtadienis

13.55–14.40

109 kab.

6.

Dainavimo būrelis „Vaivorykštė“

1–4

Jolanta
Dekevičienė

trečiadienis
ketvirtadienis

14.00–14.45
14.50–15.35

301 kab.
 

7. Estradinio dainavimo būrelis „Svajonė“ 8, I Jolanta
Dekevičienė
trečiadienis 14.50–16.20 301 kab.

8.

Dailės būrelis „Spalvų
pasaulyje“

5–8

Jolanta Snežko

trečiadienis 14.50–15.35 408 kab.
9. Dailės būrelis „Spalvų
draugai“
I–IV Jolanta Snežko trečiadienis 15.35–16.20 408 kab.

10.

Technologijų būrelis
„Rankdarbių ir pasaulyje“

6

Anna Rynkevič

pirmadienis

15.20–16.05

112 kab.

11.

FabLab būrelis

6–8, I–IV

Valdemar Oleškevič

trečiadienis

14.50–15.35
15.30–16.15

110 kab.

12.

„Floristikos pagrindai“ būrelis

1–4, 6

Marija Olenska

antradienis
 

13.05–13.50
14.00–14.45
14.50–15.35

221 kab.
13. Teatro būrelis „Aktoriukas“ 5–10 Božena Sosnovska ketvirtadienis 15.00–16.30 Aktų salė

Sportinė veikla

14.

Futbolas pradinukams

3–4

Viktorija
Magalinskaja

pirmadienis
 

14.30–16.00

Sporto salė
Stadionas
15. Kvadratas 5-6 Viktorija
Magalinskaja
ketvirtadienis 14.45–16.15 Sporto salė

16.

Tinklinis

III–IV

Zbignev Mikonis

penktadienis

15.30–17.00

Sporto salė

17.

Futbolas

6–7

Romualda Dubinskienė

antradienis

14.15–16.15

Stadionas,
sporto salė

Kita veikla

18. Informacinių technologijų ir
matematikos būrelis
„Skaičių miestelis“
2a Renata Jablonska ketvirtadienis 14.15–15.00 207 kab.
19. Matematikos – informatikos būrelis
„Smegenūzai“
2b Lilija Bliuj penktadienis 13.55–14.40 102 kab.
20. Skaitymo būrelis „Skaitovų klubas“ 2c Teresa Kolenda penktadienis 14.00–15.30 101 kab.

21.

Kraštotyros būrelis „Pažink savo miestą“

3b

Lucija Godvod

pirmadienis

13.55–14.40

206 kab.
22. Sporto ir dramos elementų būrelis „Judėti sveika“ 4a Valerija Skirtun pirmadienis
trečiadienis
13.55–14.40 Mažoji sporto
salė, 105 kab.

23.

Informacinių technologijų ir matematikos
būrelis „IT draugai“

4c

Veslava Černigovska

ketvirtadienis

14.00–14.45

305 kab.

24.

Gamtos mokslų būrelis „Gamtos mylėtojai“

1a

Zofija Survilo

pirmadienis
trečiadienis
13.00–13.45 204 kab.

25.

Informacinių technologijų
būrelis „Kompiuterinė
grafika“

5–8

Halina Stankevič

ketvirtadienis

14.00–14.45

306 kab.

26. Debatų klubas (anglų kalba) I–III Svetlana Žurovič ketvirtadienis 14.50–15.35 410 kab.


KITI NEFORMALIOJO ŠVIETIMO UŽSIĖMIMAI, VYKSTANTYS 
VILNIAUS VLADISLAVO SIROKOMLĖS GIMNAZIJOJE

2022-2023 M. M. TVARKARAŠTIS

Nr.

Klasės

Mokytojas

Diena

Laikas

Vieta

Tomo Petreikio šokių studija

1

Priešmokyklinės grupės

T. Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

1200-1235

Aktų salė

1kl.

pirmadienis
trečiadienis

1300-1335

Aktų salė

2 kl.

pirmadienis
trečiadienis

1445-1530

Aktų salė

3-4 kl.

pirmadienis
trečiadienis

1355-1440

Aktų salė

Kyokushin karate klubas Sakura

2

1 kl.
2-3 kl.
4-7 kl.

A. Podchalizin

antradienis ketvirtadienis

1400-1500
1500-1600
1600-1700

Mažoji sporto salė

Meninė gimnastika

3

1-4 kl.

D. Steško

Pirmadienis
Antradienis
Trečiadienis
Ketvirtadienis
Penktadienis

1700 - 1900

Sporto salė

Lego robotika

4

1-4 kl.

N. Šarovara

Trečiadienis
Penktadienis

1400-1600
1345-1445

204 kab.
205 kab.

Lietuvių kalbos studija

5

1b kl.
1a kl.

N. Kozlovskaja

Pirmadienis

 

1355-1410
1515-1650

205 kab.
301 kab.

1b kl.
1a kl.
1c kl.

Trečiadienis

 

1400 - 1435
1445 - 1520
1530 - 1605

301 kab.
301 kab.
301 kab.

1a kl.

Ketvirtadienis

1345 - 1420

301 kab.

Anglų kalbos mokykla Intellectus

6

2-3 kl.

V. Šiaudvytytė

Antradienis
Ketvirtadienis

1500 - 1600
1500 - 1600

300 kab.

Dailės užsiėmimai Vilniaus vaikų ir jaunimo klubai „Meteoras“ ir „Klevas“

7

Priešmokyklinės grupės

J. Snežko

Antradienis

1050-1135

201 kab.

III-IV kl.

Pirmadienis

 

1520 - 1605
1610 – 1655

408 kab.

Atnaujinta: 2022-10-03
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35
Wileńszczyzna – Ukrainie