Neformalus švietimas

Neformalusis ugdymas gimnazijoje 2020–2021 mokslo metais

Nr.

Neformaliojo ugdymo veiklos pavadinimas

Klasės

Mokytojas

Diena

Laikas

Vieta

Meninė veikla

Lenkų liaudies dainų ir šokių ansamblis „Wilenka“

1.

Jaunučių choras
 

0–4
 

 

 

Janina Labul

Renata Juzokienė

antradienis
ketvirtadienis
šeštadienis

13.05–13.50
13.05–14.45
9.30–11.00

 

215 kab./aktų salė/
mažoji sporto salė

Jaunių choras

5–8

antradienis
ketvirtadienis
šeštadienis

15.20–16.50
15.20–16.05
11.30–13.00

Mišrus choras

9–12

trečiadienis
penktadienis
šeštadienis

15.20–16.50
15.20–16.05
13.00–15.30

2.

Jaunučių šokiai

1–4


Aneta Kozlovska

penktadienis
šeštadienis

15.00–17.00
9.30–11.00

Aktų salė/
mažoji sporto salė

Jaunių šokiai

5–8

trečiadienis
šeštadienis

18.00–20.00
11.00–13.00

 

Jaunimo šokiai

9–12

trečiadienis
ketvirtadienis
šeštadienis

18.00–20.00
18.00–20.00
13.00–15.00

 

3.

Liaudies kapela
Bendros repeticijos

5–12
1–12

Raimond Burinskij,
Miroslav Dmuchovskij

 šeštadienis

9.30–15.00

316 kab./aktų salė

Tomo Petreikio šokių studija

4.

Priešmokyklinės grupės

„Smurfai“, „Elfai“,
„Nykštukai“

Toma Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

10.55–11.40

Aktų salė

5.

1 klasių

1

Toma Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

12.00–12.45

Aktų salė

6.

2 klasių

2

Toma Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

13.05–13.50

Aktų salė

7.

3–4 klasių

3–4

Toma Mušauskienė

pirmadienis
trečiadienis

14.00–14.45

Aktų salė

Kita meninė veikla

8.

Estradinio dainavimo ansamblis „Šypsena“

1–2
3

Jolanta Dekevičienė

pirmadienis
ketvirtadienis

15.20–16.05
13.35–14.20

204 kab.

9.

Dailės ir technologijos būrelis „Origami pasaulyje“

1

Kristina Chvoinicka

penktadienis

13.05–13.50

109 kab.

10.

Etnografinis lietuvių kalbos būrelis

3

Beata Levkevič

ketvirtadienis

14.00–14.45

209 kab.

11.

Estradinio dainavimo būrelis „Vaivorykštė“

5–8

Jolanta Dekevičienė

ketvirtadienis

15.20–16.40

kab.

12.

Kūrybinis ir dramos būrelis „Žodžiu tapytas pasaulis“

4

Teresa Kolenda

penktadienis

14.00–14.45

101 kab.

13.

Dailės būrelis „Spalvų pasaulyje“

3–4

Jolanta Snežko

ketvirtadienis

14.00–14.45

316 kab.

14.

Dailės būrelis „Kūrybos ritmas“

5–11

Jolanta Snežko

penktadienis

15.20–16.05

316 kab.

15.

Technologijų būrelis „Žaislų ir papuošalų gamyba“

5–9

Anna Rynkevič

trečiadienis

15.20–16.05

112 kab.

16.

FabLab būrelis

7–11

Valdemar Oleškevič

penktadienis

15.20–16.05

110 kab.

17.

Floristikos būrelis

1–3
5–6

Marija Olenska

pirmadienis

13.05–13.50
15.20–16.05

221 kab.

Sportinė veikla

18.

Sporto būrelis „Sporto ir sveikatos pasaulyje“

1

Alina Laukštauskienė

penktadienis

13.05–13.50

Mažoji sporto salė/stadionas

19.

Sporto būrelis „Judėti sveika“

2

Valerija Skirtun

pirmadienis

13.05–13.50

Mažoji sporto salė/stadionas

20.

Šaškių būrelis „Smegenūzai“

3–4

Lilija Bliuj

antradienis

13.05–13.50

102 kab.

21.

Futbolas pradinukams

1–4

Viktorija Magalinskaja

penktadienis

14.30–16.00

Stadionas/sporto salė

22.

Tinklinis

III–IV

Zbignev Mikonis

ketvirtadienis

15.20–16.45

Stadionas/sporto salė

23.

Kvadratas

5–6

Viktorija Magalinskaja

trečiadienis

15.20–16.45

Stadionas/sporto salė

24.

Futbolas

I–IV

Romualda Dubinskienė

penktadienis

15.20–16.45

Stadionas/sporto salė

Kita veikla

25.

Kraštotyros būrelis

1

Lucija Godvod

pirmadienis

12.00–12.35

206 kab.

26

Informacinių technologijų būrelis „IT pasaulis“

1

Veslava Černigovska

trečiadienis

13.05–13.50

208 kab.

27.

Pasaulio pažinimo būrelis „Gamtos mylėtojai“

3

Zofija Survilo

ketvirtadienis

13.05–13.50

204 kab.

28.

Informacinių technologijų ir matematikos būrelis „Skaičių miestelis“

4

Renata Jablonska

ketvirtadienis

113.05–13.50

207 kab.

29.

Informacinių technologijų būrelis „Kompiuterinė grafika“

5–8

Halina Stankevič

ketvirtadienis

7.40–8.25

306 kab.

 

Atnaujinta: 2021-01-18
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30