Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie

Samorząd Uczniowski

Nr.

Imię, nazwisko

Klasa

Obowiązki
Samorząd Uczniowski w roku 2022

1.

 Rolandas Antropikas IIc Prezes samorządu

2.

Adriana Trofimowa IIIa Wiceprezes samorządu

3.

Katażyna Kamilia Petrowska 8c Sekretarz samorządu

Senat

1.

Rolandas Antropikas IIc  

2.

Adriana Trofimowa IIIa Członek

3.

Dominika Surginevičiūtė IIIc Członek

4.

Dominika Tomaszewicz 8c Członek

5.

Katażyna Kamilia Petrowska 8c Członek
Grupa działalności kulturalnej

1.

Katażyna Kamila Petrowska 8c  

2.

Dominika Tomaszewicz 8c Członek

3.

Adam Klukowski IIIc Członek

4.

Brigita Rudik 8c Członek

5.

Emilia Liutkiewicz 8c Członek
6. Ewa Łuczun IIIc Członek

7.

Dominik Seczinskij 8a Członek

8.

Agata Wiszniewskaja 8c Członek

9.

Kamil Kaszkiewicz IIa Członek
Grupa działalności edukacyjnej

1.

Rolandas Antropikas IIc  

2.

Patricija Rinkevičiūtė IIIa Członek

3.

Urszula Tylingo 7c Członek

4.

Gabrielė Stasiulytė IIIc Członek

5.

Brigita Rudik 8c Członek
6. Emilia Lakštauskaitė IIIa Członek
7. Adriana Trofimowa IIIa Członek
8. Olwija Mieżewicz IIIc Członek
Grupa działalności sportowej

1.

Rolandas Antropikas IIc  

2.

Mia Nesta Svistuniuk 8a Członek

3.

Adriana Trofimova IIIa Członek

4.

Łukasz Rakowski IIIb Członek
5. Maria Roszczyńska 7c Członek
6. Karol Zinkiewicz IIb Członek
7. Ewa Zakrzewska IIb Członek
8. Gabriel Moroz IIc Członek
Grupa działalności informacyjnej

1.

Karol Zinkiewicz IIb  

2.

Patricija Rinkevičiūtė IIIa Członek

3.

Rafał Ławrynowicz 8a Członek

4.

Agata Wiszniewska 8c Członek
5. Kamil Kaszkiewicz IIa Członek
Mały samorząd

1.

Dominik Seczinskij 8a Członek

2.

Brigita Rudik 8c Członek

3.

Kamil Kaszkiewicz IIa Członek

4.

Gabriel Moroz IIc Członek

5.

Kamila Zamara 8c Członek

6.

Daria Sapatkaitė 8c Członek

7.

Mia Nesta Svistuniuk 8a Członek
8. Amelia Meškelytė 8a Członek
9. Daria Sziszkina IIa Członek
10. Rafał Ławrynowicz 8a Członek
11. Patrycja Raczewska 8c Członek
12. Urszula Tylingo 7c Członek
13. Maria Roszczyńska 7c Członek
14. Agata Wiszniewska 8c Członek
15. Emilia Lutkiewicz 8c Członek
16. Konrad Ostrowski 8c Członek
17. Edgar Miłoszewicz 8c Członek
18. Ewa Zakrzewska IIb Członek
Kurator Samorządu Uczniowskiego

1.

Wioleta Bujnowska starszy nauczyciel języka angielskiego 

Odnowiono: 2022-09-23
Przerwa
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 10.50 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35
  • E-Dziennik
  • Rodzicom
  • Uczniom
  • Nauczycielom
Wileńszczyzna – Ukrainie