Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w gimnazjum w r. szk. 2020-2021 

Nr.

Nazwa kółka

Klasy

Imię i nazwisko kierownika

Dzień zajęć

Godziny zajęć

Miejsce zajęć

Sztuka

Ludowy Zespoł Pieśni i Tańca „Wilenka“

1.

Młodsza grupa chóru
 

0-4
 

 

 

Janina Łabul

Renata Juzokienė

wtorek
czwartek
sobota

13.05-13.50
13.05-14.45
9.30-11.00

 

pr. nr 215/aula/
mała sala
sportowa

Średnia grupa chóru

5-8

wtorek
czwartek
sobota

15.20-16.50
15.20-16.05
11.30-13.00

Chór mieszany

9-12

środa
piątek
sobota

15.20-16.50
15.20-16.05
13.00-15.30

2.

Tańce ludowe:
Grupa najmłodsza


1-4


Aneta Kozłowska

piątek
sobota

18.00-19.30
9.30-11.00
aula/mała
sala
sportowa

Średnia grupa

5-8

środa
sobota

18.00-20.00
11.00-13.00

 
Grupa młodzieżowa

9-12

środa
czwartek
sobota

18.00-20.00
18.00-20.00
13.00-15.00

 

3.

Kapela ludowa
Próby ogólne chóru,
tańców, kapeli

5-12
1-12

Rajmund Burzyński,
Mirosław Dmuchowski

 sobota

9.30-15.00

pr. nr 316
aula
Studium Tańca Tomasa Petreikisa

4.

Grupy przygotowawcze „Smerfy“, „Elfy“,
„Krasnale“

Toma Mušauskienė

poniedziałek
środa

10.55-11.40

Aula

5.

Klasy 1

1

Toma Mušauskienė

poniedziałek
środa

12.00-12.45

Aula

6.

Klasy 2 

2

Toma Mušauskienė

poniedziałek
środa

13.05-13.50

Aula

7.

Klasy 3-4

3-4

Toma Mušauskienė

poniedziałek
środa

14.00-14.45

Aula

Inne zajęcia ze sztuką

8.

Kółko piosenki estradowej
„Uśmiech“

1-2
3

Jolanta Dekevičienė

poniedziałek
czwartek

15.20-16.05
13.35-14.20

 pr. nr 204 

9.

Kółko plastyczne
„W świecie origami“

1

Krystyna Chwojnicka

piątek

13.05-13.50

pr. nr 109

10.

Kółko etnograficzne
w języku litewskim

3

Beata Lewkiewicz

czwartek

14.00-14.45

pr. nr 209

11.

Kółko piosenki
estradowej  „Tęcza“

5-8

Jolanta Dekevičienė

czwartek

15.20-16.40

pr. nr

12.

Kółko twórcze i dramatyczne
„Świat utkany ze słów“

4

Teresa Kolenda

piątek

14.00-14.45

pr. nr 101 

13.

Kółko plastyczne
„Kraina barw“

3-4

Jolanta Snieżko

czwartek

14.00-14.45

pr. nr 316

14.

Kółko plastyczne 
„Rytm twórczości“

5-11

Jolanta Snieżko

piątek

15.20-16.05

pr. nr 316

15.

Kółko technologii
„Zabawki i upiększenia“

5-9

Anna Rynkiewicz

środa

15.20-16.05

pr. nr 112

16.

Kółko „FabLab“

7-11

Waldemar Oleszkiewicz

piątek

15.20-16.05

pr. nr 110

17.

Kółko florystyki

1-3
5-6

Maria Oleńska

poniedziałek

13.05-13.50
15.20-16.05

pr. nr 221

Sport i zdrowie

18.

Kółko sportowe
„W świecie zdrowia i
sportu“

1

Alina Laukštauskienė

piątek

13.05-13.50

mała sala
sportowa/stadion

19.

Kółko sportowe
„Sport – to zdrowie“

2

Waleria Skirtun

poniedziałek

13.05-13.50

mała sala
sportowa/stadion

20.

Kółko warcabowe

3-4

Lilia Bliuj

wtorek

13.05-13.50

pr. nr 102

21.

Piłka nożna początkówki

1-4

Wiktorija Magalinskaja

piątek

14.30-16.00

stadion/
sporto salė

22.

Siatkówka

III-IV

Zbigniew Mikonis

czwartek

15.20-16.45

stadion/sala
sportowa

23.

Kwadrat

5-6

Wiktorija Magalinskaja

środa

15.20-16.45

mała sala
sportowa/stadion

24.

Piłka nożna

I-IV

Romualda Dubinskienė

piątek

15.20-16.45

stadion/sala
sportowa

Inne

25.

Kółko krajoznawcze

1

Łucja Godwód poniedziałek

12.00-12.35

pr. nr 206

26

Kółko technologii
informacyjnych „W świecie IT“

1

Wiesława Czernigowska

środa

13.05-13.50

pr. nr 208

27.

Kółko przyrodnicze
„Miłośnicy przyrody“

3

Zofia Surwiło

czwartek

13.05-13.50

pr. nr 204

28.

Kółko informacyjno-
matematyczne „Miasteczko
liczb“

4

Renata Jabłońska

czwartek

13.05-13.50

pr. nr 207

29.

Kółko technologii
informacyjnych „Grafika
komputerowa“

5-8

Halina Stankiewicz

czwartek

7.40-8.25

pr. nr 306

 

Odnowiono: 2021-04-26
1. 08.00 - 08.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
  • E-Dziennik
  • Rodzicom
  • Uczniom
  • Nauczycielom